180.yaş günümüzü Yapı Fuarı'nda kutladık

batimat 2011  

23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında 40.'sı düzenlenen Yapı Fuarı - Turkey Build İstanbul'da, VMZINC Türkiye İrtibat Ofisi ekibi olarak, sektör oyuncuları ve karar vericileri ile biraraya geldik. Aynı tarihte (24 mayıs 2017) 180. yılımızı, siz değerli distribütör, mimar ve uygulayıcı çözüm ortaklarımız ile birlikte kutladık.

Distribütörlerimiz AD Group ve Karace Dış Ticaret’in de katıldığı fuarda, standımızda yer alan “Rengini Sen Seç” köşesindeki PIGMENTO® serisinin yeni yüzey alternatifleri de tasarımcılar ve kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılandı. Mimari tasarımlarda titanyum çinkonun bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü, doğal malzeme özelliklerinin yanı sıra “doku”, “form” ve projeye özel “renk seçenekleri” sunması ziyaretçilerin hayal dünyalarını süsleyerek gelecek projelerinde esin kaynağı oldu.

Her sene olduğu gibi yeni sistemler ve yüzeyler ile ilgili bilgi paylaşımları yapıldı. Cephe sistemlerimizin ön planda olduğu 2017 stand tasarımımızda ayrıca; Pul kaplamalar, Interlocking sistem ve Perfore sistemler çok yoğun ilgi gördü. Her türlü dış ortam koşullarına dayanıklı VMZINC® titanyum çinko cephe kaplamalarında, yeni nesil güneş kırıcı olarak da kullanılan ürünlerimiz, sınırsız tasarım olanağı sunan bükümlü perfore levhalar ilgi odağı oldu.

Tüm çözüm ortaklarımıza katılım ve ziyaretleri için ayrıca teşekkür ederiz. VMZINC Türkiye ekibi olarak yenilik ve gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz...